התנדבות בעלמ"ה

English

כללי:

הפעילות של עלמ"ה מתאפשרת תודות לפעילות המסורה של חברי העמותה ומתנדביה. מתנדבי העמותה משתלבים במגוון רחב של תפקידים. אנו זקוקים תמיד למתנדבים ומתנדבות חרוצים אשר מעוניינים להשתלב בעשייה של עלמ"ה, לעזור לקדם את מטרותיה של העמותה, לקדם את המשפט הבין-לאומי ההומניטרי ואף ללמוד או להרחיב את ידיעותיהם בתחום זה. עלמ"ה רואה לנכון לקדם צעירים בתחום ולכן גם אם אין לכם את ניסיון רב אבל יש לכם תשוקה ועניין ללמוד ולהתקדם - הדלת שלנו פתוחה בפניכם.

הפרויקטים שלנו מאפשרים גמישות מבחינת זמן ומקום, ומאפשרים לכם להחליט כמה זמן יש באפשרותכם לתרום לנו ולעזור לנו לקדם את האג'נדה של עלמ"ה.

לפרטים נוספים ולפנייה להתנדבות אנא צרו עמנו קשר בכתובת info@alma-ihl.org.

אנא ציינו בפנייתכם באיזה פרויקט/תחום הנכם מעוניינים לקחת חלק (ניתן להתנדב ביותר מפרויקט/תחום אחד). בנוסף, ניתן לפנות גם להתנדבות כללית בהתאם לצרכי העמותה.

[תאריך עדכון אחרון - 9 בנובמבר 2016]

א. התנדבות לפרויקטים:

1. דרושים מתנדבים לפרויקט לקסיקון עלמ"ה

מאפייני התפקיד: עבודת מחקר בתחום המשפט הבין-לאומי ההומניטרי להוספת ערכים בלקסיקון עלמ"ה.

דרישות: עניין בתחום המשפט הבין-לאומי ההומניטרי; יכולת מחקר וכתיבה גבוהה; שליטה מלאה בעברית ואנגלית.

משך התפקיד: שוטף.

2. רכז/ת מטעם עלמ"ה לתחרות השנתית במשפט בינ"ל הומניטרי לסטודנטים

מאפייני התפקיד: ארגון וטיפול בנושאי האחריות של עלמ"ה בתחרות השנתית ובכלל זה ארגון קורס קיץ לסטודנטים המשתתפים בתחרות, תיאום וארגון משחק(י) ידידות בין הקבוצות השונות, ניהול התקשורת מול הקבוצות ומול הועדה המארגנת של התחרות. אופציונאלי: עזרה במהלך התחרות.

דרישות: עניין בתחום המשפט הבין-לאומי ההומניטרי; יכולת מחקר וכתיבה גבוהה; שליטה מלאה בעברית ואנגלית. היכרות עם התחרות - יתרון.

משך התפקיד: מיידי ועד לאחר התחרות.

ב. התנדבות כללית:

1. דרוש/ה אחראי/ת אתר אינטרנט לעלמ"ה

מאפייני התפקיד: עדכון ותחזוק שוטף של אתר האינטרנט עלמ"ה, עזרה בפיתוח תחומים חדשים.

דרישות: שליטה גבוהה בעברית ובאנגלית; שליטה בכלי אינטרנט שונים (כתיבה, עדכון, עיצוב אתרים, תמונות ודפי פייסבוק); עניין רב בתחום המשפט הבין-לאומי ההומניטרי

משך התפקיד: שוטף

2. דרוש/ה ע. ליו"ר עלמ"ה

מאפייני התפקיד: סיוע בניהול השוטף של עמותת עלמ"ה, בהיבט הטכני מול רשם העמותות, עזרה בארגון אירועים שונים של העמותה וסיוע בפרויקטים השונים של העמותה.

דרישות: יכולות אדמיניסטרטיביות גבוהות ורצון טוב. עניין במשפט בין-לאומי הומניטרי רצוי.

משך התפקיד: שוטף